مرکز فروش تابلو دکوراتیو در تهران
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

مرکز فروش تابلو دکوراتیو در تهران

اگر مرکز فروش تابلو دکوراتیو در تهران را می خواهید و به دنبال تابلوهای دکوراتیو مدرن و لوکس هستید، پیشنهاد می دهیم از خدمات فروشگاه اینترنتی لودیکور بهره برید. در این فروشگاه به صورت تخصصی انواع تابلو بوم ها و تابلو شاسی برای استفاده کنندگان گرد آوری شده اند.

مرکز فروش تابلو دکوراتیو در تهران با قیمت مناسب

تابلو شاسی و تابلو بوم از دسته تابلوهای ارزان و با کیفیت محسوب می شوند که برای دکوراسیون بسیار مناسب هستند. در مجموعه لودیکور این تابلوها به صورت دسته بندی شده و با طرح های مختلف ارائه می شوند. قیمت این تابلوها در این فروشگاه اینترنتی بسیار مناسب بوده و با قیمت مناسب، بهترین کیفیت عرضه می شود.

تابلو شاسی دکوراتیو

تابلو شاسی ها از جنس mdf یا فیبر بوده که قابلیت برش داشته و چاپ به صورت مناسب بر روی آن ها قرار می گیرد. این تابلوها در دکوراسیون به صورت گسترده استفاده شده و کاربرد فراوانی دارند. زیبایی چاپ صورت گرفته روی تابلو شاسی بسیار بالا است. وزن کم تابلو، قابلیت جابجایی آسان را برای تابلوها فراهم کرده است.

تابلو بوم دکوراتیو

تابلو بوم جنس کنواس داشته و کیفیت مناسب چاپی بر روی آن به همین دلیل است. در واقع کنواس قدرت جذب بالای جوهر را داشته و این امر رزولیشن چاپی مناسب را برای تابلو بوم فراهم می آورد. تابلو بوم ها به صورت های یک تکه یا چند تکه برای استفاده کنندگان فراهم شده است. طرح های مختلف را می توان بر روی تابلو بوم پیاده سازی کرد و از آن برای زیبایی دکوراسیون بهره برد.

تابلوها هدایای نفیس هستند!

کاربرد تابلو تنها برای دکوراسیون داخلی نیست، از تابلو ها می توان به عنوان یک هدیه زیبا و ماندگار برای دوستان و آشنایان خود بهره برید. این تابلوها دارای جنس مناسب بوده و طول عمر استفاده از آن ها بسیار زیاد است، بنابراین هدیه ای ماندگار محسوب می شوند. همچنین ارزان بودن و قابلیت جابجایی تابلو، مزیتی است که سایر هدایا ندارند. همچنین می توان تابلوها را در ابعاد مختلف تهیه نمود و از این حیث محدودیتی وجود ندارد.

طرح های مختلف را نیز می توان بر روی تابلو پیاده سازی نمود. از طرح های هنرمندان، مشاهیر، بازیگران، طرح های مناظر و طبیعت و بسیاری دیگر از طرح های جذای می توان برای علاقه مندان استفاده کرد.

مجموعه فروشگاه اینترنتی لودیکور انواع تابلوهای دکوراتیو، اعم از تابلو شاسی و تابلو بوم را با طرح های جذاب ارائه کرده است. همچنین امکان سفارشی تهیه کردن طرح مناسب برای تابلو در مجموعه لودیکور وجود دارد. شما بایستی طرح با کیفیت خود را به مجموعه سپرده و در سریعترین زمان ممکن تابلو سفارشی را تحویل گیرید.

تصور کنید تصاویر دوستان و عزیزان خود را به واحدهای چاپی ارائه کرده و بر روی تابلو چاپ مناسب برای آن ها صورت گیرد، شما بدین طریق می توانید هدیه ای زیبا و ماندگار را به آن ها اهدا نمایید. با انتخاب مجموعه لودیکور برای تهیه انواع تابلوها به شکل مناسب تابلو دلخواه و با کیفیت را برای خود تهیه نمایید.

مقالات مرتبط
تابلو شیک از کجا بخرم
10 مرداد 1400

تابلو شیک از کجا بخرم

تابلو شیک از کجا بخرم؟ شما کجا را برای خرید تابلو شیک پیشنهاد می دهید و این دسته از سوالات همواره برای بسیاری از متقاضیان دکوراسیون شیک و لاکچری است. روش های خرید تابلو روز به روز توسعه یافته و روش های آسان تر و مناسب تری برای افراد فراهم شده است.


کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟
10 شهریور 1400

کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟

کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟ اگر به دنبال مرکز معتبری هستید که انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه نماید، پیشنهاد ما فروشگاه دکوراسیون داخلی لودیکور است. مرکزی را انتخاب نمایید که در کنار جنس با کیفیت ، کاغذ دیواری را با قیمت مناسب عرضه نماید. در فروشگاه اینترنتی لودیکور انواع کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری و سقفی به صورت دسته بندی شده با کیفیت بالا عرضه می شوند.


خرید پوستر دیواری ارزان
30 مرداد 1400

خرید پوستر دیواری ارزان

اگر قصد خرید پوستر دیواری ارزان قیمت در مرکزی معتبر هستید، پیشنهاد ما فروشگاه اینترنتی لودیکور است. در فروشگاه آنلاین لودیکور پوسترهای دیواری با کیفیت و با قیمت مناسب برای خاطبان با سلایق مختلف تهیه و گردآوری شده است.


درباره ما

لودیکور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی، بهترین خدمات را با کیفیت بالا عرضه می نماید. طراحی، فروش و اجرای محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی از جمله پوسترهای دیواری و انواع تابلوها و ... از خدمات مجموعه لودیکور است.

مجوزها

تماس با ما

تهران، خ شریعتی، خ پلیس، کوچه صالحیان، پ 55

۰۹۱۹۲۲۲۷۸۸۰