مرکز فروش پوستر در تهران
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

مرکز فروش پوستر در تهران

مجموعه لودیکور مرکز فروش پوستر در تهران با طرح های مختلف و قیمت مناسب می باشد. این مجموعه یکی از معتبرترین مراکز فروش پوستر سه بعدی بوده که بالاترین کیفیت را برای محیط زندگی شما فراهم می آورد. پوسترهای دیواری عرضه شده در این مرکز به صورت دسته بندی برای افراد با سلایق مختلف گرد آوری شده است.

مرکز فروش پوستر سه بعدی در تهران

از زیباترین طرح ها برای پوستر دیواری می توان به طرح های سه بعدی اشاره نمود. در این طرح ها به خوبی حاشیه ها کار شده و قسمت های روشن و تاریک طرح به طوری است که تصویر به صورت سه بعدی در چشم مخاطب القا می شود.

تنها مراکز معتبر قادر به چاپ سه بعدی پوستر دیواری بوده و می توانند طرح دلخواه و سه بعدی را برای شما فراهم آورد. سه بعدی بودن طرح پوستر آن را طبیعی تر نشان داده و افراد از دیدن آن لذت بیشتری خواهند برد. فرض نمایید تصاویر مناظر به صورت سه بعدی باشند، تصاویر گل ها و کوه ها و ... . این امر باعث خواهد شد تصویری زیبا تر برای دید افراد فراهم شود.

برای خرید پوستر دیواری چه کنیم؟

اگر به دنبال مرکزی معتبر برای خرید پوسترهای دیواری هستید، پیشنهاد ما لودیکور است. در این مرکز از طریق امکانات آنلاین نظیر وب سایت امکان خرید و فروش پوسترها به صورت مجازی فراهم شده است که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها شده و انتخاب دقیق تر را برای شما فراهم می آورد.

در فروشگاه های اینترنتی پوستر دیواری به صورت دسته بندی شده طرح های مختلف ارائه شده است که انتخاب آسان را برای افراد با سلایق مختلف فراهم می آورد.

در انتخاب پوسترها توجه داشته باشید که هر اتاقی طرح مخصوص به خود را دارد. پذیرایی یا اتاق خواب و کودک نیارمند استفاده از طرح مخصوص به خود است. در پذیرایی بایستی طرح های مجلل را انتخاب کرد تا زیبایی را برای محیط فراهم کرد. تناسب و هماهنگی بین طرح ها و رنگ های مورد استفاده در آن ها با اسباب و وسایل منزل اط مواردی است که بایستی در انتخاب طرح مناسب لحاظ شود. در اتاق کودک بایستی طرح های زیبای مخصوص این سن را انتخاب کرد. طرح های زیبای کارتونی و شخصیت های محبوب این قشر یا تصاویر حیوانات زیبا برای این گروه سنی بسیار مناسب هستند.

قیمت پوستر های دیواری

پوسترها از دسته ابزار ارزان قیمت برای زیبایی دکوراسیون داخلی محسوب می شوند که در مراکز مختلف، پوسترها را با تعرفه های مختلفی عرضه می نمایند. برای خرید پوستر دیواری پیشنهاد ما استفاده از خدمات مرکزی است که بالاترین کیفیت را در کنار قیمت مناسب عرضه می نماید.

در تعیین قیمت پوسترها فاکتورهای مختلفی دخیل هستند، از جنس پوستر دیواری گرفته تا متراژ مورد استفاده پوسترها، در قیمت نهایی تاثیرگذار می باشند. جنس های با کیفیت تر پوستر دیواری قابلیت های ویژه نظیر قابلیت شست و شو را برای پوستر دیواری فراهم می آورد.

مجموعه لودیکور پوسترهای دیواری و سقفی را با قیمت مناسب عرضه می نماید.

مقالات مرتبط
کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟
10 شهریور 1400

کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟

کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟ اگر به دنبال مرکز معتبری هستید که انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه نماید، پیشنهاد ما فروشگاه دکوراسیون داخلی لودیکور است. مرکزی را انتخاب نمایید که در کنار جنس با کیفیت ، کاغذ دیواری را با قیمت مناسب عرضه نماید. در فروشگاه اینترنتی لودیکور انواع کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری و سقفی به صورت دسته بندی شده با کیفیت بالا عرضه می شوند.


خرید پوستر دیواری ارزان
30 مرداد 1400

خرید پوستر دیواری ارزان

اگر قصد خرید پوستر دیواری ارزان قیمت در مرکزی معتبر هستید، پیشنهاد ما فروشگاه اینترنتی لودیکور است. در فروشگاه آنلاین لودیکور پوسترهای دیواری با کیفیت و با قیمت مناسب برای خاطبان با سلایق مختلف تهیه و گردآوری شده است.


چاپ پوستر با طرح دلخواه
5 مرداد 1400

چاپ پوستر با طرح دلخواه

چاپ پوستر با طرح دلخواه تنها در مراکزی امکان پذیر است که تجهیزات چاپی مخصوص به پوستر دیواری را دارند. کسانی که به دنبال خرید و چاپ پوستر با طرح های دلخواه هستند و از طرح های آماده برای نصب در مکان مورد نظرشان راضی نیستند، بایستی به مراکزی مراجعه نمایند که به صورت تخصصی چاپ پوستر را با تجهیزات مخصوص انجام دهد.


درباره ما

لودیکور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی، بهترین خدمات را با کیفیت بالا عرضه می نماید. طراحی، فروش و اجرای محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی از جمله پوسترهای دیواری و انواع تابلوها و ... از خدمات مجموعه لودیکور است.

مجوزها

تماس با ما

تهران، خ شریعتی، خ پلیس، کوچه صالحیان، پ 55

۰۹۱۹۲۲۲۷۸۸۰