کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه و دخترانه
20 دی 1400

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه و دخترانه

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه و دخترانه باید شیک و جذاب بوده و در این گروه سنی شور و نشاط ایجاد نماید. طرح های گروه سنی نوجوان برای این قشر بازخورد مناسبی داشته و دختران و پسران از این طرح ها استقبال بیشتری دارند. طرح های ورزشی و تصاویر ماشین های اسپرت و هنرمندان مورد علاقه برای پسران بسیار شیک و مناسب می باشند، این در حالی است که در کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان دخترانه طرح های شیک و فانتزی نظیر طح های فرشتگان، تصاویر گل ها و ... بسیار مناسب است.


قیمت هر متر مربع پوستر دیواری سه بعدی
29 آذر 1400

قیمت هر متر مربع پوستر دیواری سه بعدی

قیمت هر متر مربع پوستر دیواری سه بعدی یا حالت ساده بسته به فاکتورهای مختلف می باشد، یکی از این فاکتورها، جنس مورد استفاده برای چاپ پوستر دیواری است. برای استفاده از پوسترهای دیواری می توان از جنس های مختلفی استفاده کرد. از مهم ترین جنس ها برای پوستر می توان به وینیل، چرم، کتان، پوستر ضد خش، پارچه ای و ... اشاره نمود.


خرید اینترنتی تابلو برای پذیرایی
1 آذر 1400

خرید اینترنتی تابلو برای پذیرایی

خرید اینترنتی تابلو برای پذیرایی از آسان ترین و ارزان ترین روش ها برای زیباسازی محیط پذیرایی شما می باشد. در فروشگاه اینترنتی لودیکور جدیدترین مدل های تابلو دیواری برای مخاطبان گرد آوری شده است. دقت نمایید خرید اینترنتی در هزینه ها و زمان شما صرفه جویی ایجاد می نماید. زیبا بودن محل استراحت یا پذیرایی از مهمانان از مهم ترین فاکتورها برای ایجاد محیطی شیک و دلنشین محسوب می شود، با استفاده از تابلوها به خوبی می توانید چنین محیط شیک و زیبایی را برای خود و اطرافیان ایجاد نمایید.


جدیدترین مدل های کاغذ دیواری برای پذیرایی
22 آبان 1400

جدیدترین مدل های کاغذ دیواری برای پذیرایی

جدیدترین مدل های کاغذ دیواری برای پذیرایی 2022 و سایر نقاط منزل را در لودیکور خریداری کنید. در این فروشگاه انواع پوستر دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی نیز عرضه می شود. پوسترهای دیواری همانند کاغذ دیواری بوده که جنس یکسانی داشته و زیبایی بالاتری را برای محیط فراهم می نماید.


چسب مخصوص کاغذ دیواری چیست؟
12 آبان 1400

چسب مخصوص کاغذ دیواری چیست؟

چسب مخصوص کاغذ دیواری دارای تنوع بوده و هر یک شرایط استفاده متفاوتی دارند. گاهی برخی از افراد برای نصب کاغذ دیواری خود اقدام کرده که نیازمند شناخت کافی از چسب مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری هستند، یا گاهی خود نصاب اقدام به این عمل می کند که بکارگیری چسب مخصوص کاغذ دیواری با کیفیت می تواند در کیفیت کاغذ دیواری نصب شده بر روی دیوار بسیار تاثیر داشته باشد. از این رو اگر نصابان اقدام به نصب کاغذ دیواری روی دیوار می نمایند، از آن ها بخواهید از چسب با کیفیت برای نصب شما استفاده نماید.


خرید کاغذ دیواری بدون واسطه در لودیکور
4 آبان 1400

خرید کاغذ دیواری بدون واسطه در لودیکور

اگر خواهان خرید کاغذ دیواری بدون واسطه با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد ما استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی لودیکور است. در لودیکور انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری تهیه و گرد آوری شده اند که متقاضیان می توانند متناسب با سلیقه خود اقدام به انتخاب طرح دلخواه برای خود نمایند. از محصولات ویژه این مرکز پوستر سقفی است که با آن می توانید سقفی رویایی را برای خود فراهم آورید.


درباره ما

لودیکور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی، بهترین خدمات را با کیفیت بالا عرضه می نماید. طراحی، فروش و اجرای محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی از جمله پوسترهای دیواری و انواع تابلوها و ... از خدمات مجموعه لودیکور است.

مجوزها

تماس با ما

تهران، خ شریعتی، خ پلیس، کوچه صالحیان، پ 55

۰۹۱۹۲۲۲۷۸۸۰